Sanat-Festival Kulübü
Neler yapıyor?Ankaralıları 2005'den beri Elton John, Chick Corea, Al Di Meola, John McLaughlin gibi büyük müzisyenlerle buluşturan kurucumuz Fırat İlhan'ın yol gösterdiği öğrencilerimiz; tertemiz ve nezih bir ortamda, kavgasız-gürültüsüz, 7'den 70'e herkesin gönül rahatlığıyla katılabileceği festivallerin düzenlenebildiğini cümle aleme gösteriyorlar.
6000'den fazla misafirimiz etkinlik alanında yaktığımız ateşler etrafında, ikram ettiğimiz sucuk-ekmekleri yiyip filtre kahve, çay, çorbalarını içerek çılgınca eğleniyorlar. DELİ KIŞ Festivali'mizde Ankara dışından yüzlerce kişiyi misafir etmek de bizim için büyük gurur.
![Image](https://firatilhanokullari.k12.tr/wp-content/uploads/2024/02/8d17b371-7bba-4231-bf39-56873442866e-2.jpg)