Mezun/Veli Görüşleri

Okul, yönetim ve öğretim kadrosu çok iyi. Çocuklarımızla yakından ilgileniyorlar. Özellikle pandemi dönemindeki kamplar, düşünme, planlama ve uygulama açısından süper bir fikirdi. Bu düşünce ve uygulama için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca Fırat hocam sizi yakından tanıdığım için kendimi şanslı hissediyorum. Bir eğitim emekçisi olarak sizi de takdir ediyor ve yaptıklarınız için ayrıca teşekkür ediyorum. Önümüzdeki öğretim döneminde de tüm öğrencilere, yöneticilere ve öğretmenlere başarılar diliyorum.

Headshot
Durhasan KoçVeli

2019 yılında oğlumu DELİ BİLİM SANAT’a kayıt yaptırdım. Bununla birlikte hemen ardından pandemi sürecine girdik. Bu süreçte öğrencimizi gerek okulda gerek uzaktan eğitimde hiç boşta bırakmadınız. Hep iyi ki sizsiniz dedim gerçekten bu zorlu süreçte hem çocuğumun disiplinli olmasını sağladınız hem de okuldan soğumasını engellediniz. Evet gerçekten zor bir sistem uyguluyorsunuz başta çok ağladı oğlum yapamayacağım diye ama bu zorlu süreçte başta Fırat hocam olmak üzere tüm öğretmenlere sonsuz teşekkürler. Umarım ki çocuğum yaptığınız bu fedakarlıkların karşılığını verir. Sevgiler, saygılar.

Headshot
Kamil UyarVeli

Deli Bilim Sanat okulu, Fırat İlhan Bey’le oğlum için ilk görüşmemizde anladım ki çok geç kalmışız keşke daha önce bu okul ile yollarımız kesişseymiş. Son senemizde yakaladık bu güzel okulu. Öğrenci ilişkileri ve akademik yönü her bakımdan harika. Öğrencilerine çok şey kattıklarına birebir şahit olduk. Nasıl çalışmamız gerektiğini gerçek anlamda öğrendik daha önce bu okulda okumasını çok isterdim. Öğretmenlerin öğrenciler ile ilişkileri, öğrenci takibi, eğitimi harika. En harikası da içimizin bu bir sene boyunca üniversiteye hazırlık döneminde rahat olmasıydı, harikaydınız. Sizlerle yolumuz kesiştiği için mutluyuz sevgiler.

Headshot
Başak GüngörVeli

Muhteşem bir eğitim, anlamadıkları konu bir sonraki güne bile kalmıyor hemen yaptıkları sınavlarla gün içerisinde tamamlanıyor. Çocuklar neden ve nerede yanlış yaptıklarını ilerleyen zamanlarda buluyorlar ve soru sorarken araştırmış bir şekilde soruyorlar. Giyimden konuşmaya büyük bir düzen ve terbiyeyle yetişiyorlar. Bütün samimiyetimle söylüyorum keşke bir anne olarak beni alsalar tekrar okuyabilseydim. Çocuklarım eve geldiğinde sadece onlarla sevgi yaşıyoruz çünkü eğitim kısmını Fırat İlhan halletmiş oluyor. Gönlüm vicdanım o kadar rahat ki aldıkları eğitim ücreti helal hoş olsun annelerinin ak sütü gibi.

Headshot
Saniye DaşVeli

Öncelikle bu zorlu pandemi sürecinde göstermiş olduğunuz özveri ve fedakârca çalışma ve gayretlerinizden dolayı başta siz olmak üzere tüm ekibinize teşekkür ederim, mezun olduklarında, çocuklarımızın akademik başarılarının yanı sıra kendini ifade edebilen, iyi derecede İngilizce konuşabilen iyi bir birey olacaklarına inancım tamdır. Pandemi süreci, tüm kurumlarda olduğu gibi sizin de eğitim programlarınızın akışını etkiledi, bu süreci çok güzel yönettiğinizi düşünüyorum. Değişim ve yenilikleri takip etmeniz ve süratle bunları programlarınıza dahil etmeniz takdire şayandır. Yeni eğitim yılında başarılar diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.

Headshot
Barbaros Zeki DenizVeli

Okulla kızım 7. Sınıfa başlayacağı sene bir tanıdığımız vesilesi ile tanıştık. Görüşmelerimiz doğrultusunda kızımı okul bünyesine kabul ettiler. Çok disiplinli bir okul. Yeni kampüsü güzel, donanımlı. Pandemi koşullarında online eğitimlerimiz eksiksiz devam etti. Hem akademik eğitim hem de kültürel ve sosyal yönden çocuğumuza katkılarının çok büyük olduğuna inanıyorum. En iyi eğitim kurumu vizyonuna sahip olan Deli Bilim Sanat Kurucusu Sayın Fırat İlhan ve kadrosuna çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

Headshot
Belma AldermirVeli

Eğitimde, öğretimde ,vizyonda, akılda, rehberlikte, başarıda, güvende, dürüstlükte sayamadığım birçok meziyetleri olan bu ailenin içinde olmaktan mutluyuz, gururluyuz. Okul demiyorum aile diyorum çünkü samimiyetleri ve sıcaklıkları okul değil. Bu ailenin mimarı olan Saygıdeğer Fırat İLHAN hocamıza ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Siz bizim iyikimizsiniz.

Headshot
Kıymet ErbağVeli

Özverili, istikrarlı, hedefleri yüksek tutan, disiplinli, kararlı öğretmenleri ile öğrencilerini her zaman destekleyen onları yalnız bırakmayan eksiklerini görüp üzerinde duran Ankara’da eşi ve benzeri olmayan okulumuzda kızım okuduğu için şanslıyım emekleriniz için teşekkür ederim.

Headshot
Özden AtmacaVeli

İki çocuk annesi (küçüğü liseye başlayacak, büyüğü ise üniversiteye giden) olarak, özel okullar konusunda epey bir tecrübe sahibi olduğumu düşünüyorum. Bu tecrübeye dayanarak tek bir cümleyle görüşümü belirtmek istiyorum: Fırat İlhan Bey’in (eğitim ve öğretim olarak tam donanımlı) olduğu okula iyi ki oğlumu göndermişim. Son derece güvenerek yine gönderirim.

Headshot
Kemale Selin KandemirVeli

Çok net gözünüzün arkada kalmayacağı bir okul.

Headshot
Emin AlıçVeli

Okuldan çok memnunuz. Pandemi sürecinin de iyi yönetildiğini düşünüyoruz. Emeği geçen tüm öğretmenlerimize, okulda görev yapan herkese ve Fırat Bey'e çok teşekkür ederiz.

Headshot
Özlem TaşoğluVeli

Bir yıl oldu bu aileye katılalı. Özellikle pandemi döneminde gördük ki devlet okulundan buraya geçerek doğru karar vermişiz.

Headshot
Alaaddin GöralVeli

Sizinle tanışmamız ilk evvela bizim ve oğlumuz için büyük bir kazanç ve gönül rahatlığı oluşturdu. Hele de böyle zorlu bir dönemde Deli Bilim & Sanat okullarının başta Fırat İlhan olmak üzere tüm öğretmenlerimizin verdiği sonsuz emek ve fedakârlık bizi çok doğru bir karar verdiğimiz konusunda daha da yüreklendirdi. Bu emekleri kelimelere dökmek oldukça zor ama bizi çoğu zaman da duygulandıran olaylara şahit olduk. İyi ki diyoruz. İyi kilerimizden oldunuz. Her anlamda oğlumuza çok şey kattığınızı düşünüyoruz. Hem bilim hem sanat hem eğitim konularında ufkunu açıp kazanımlarını bizimle paylaşması gözündeki pırıltı bizi inanılmaz mutlu etti. Her şey için tüm aktarımlarınız ve değerlere verdiğiniz önem için binlerce teşekkür. Minnet ve şükranla. Başarılarınızın katmerlenmesi dileklerimizle aydınlık yarınlarda görüşmek dileğiyle tüm öğretmenlerimize saygılarımızı sunuyoruz.

Headshot
Özgür HamzaoğluVeli

Çok iyi bir eğitim vermesinin yansıra, öğrencilerine disiplin, genel kültür, özgüven ve dünya görüşü kazandıran bir okuldur. Müthiş İngilizce eğitimi ile dünyanın en prestijli üniversitelerinden kolaylıkla kabul alabilen, ayrıca akademik kadro zenginliği ve kalitesi ile dershane ve özel ders ihtiyacı olmadan üniversite giriş sınavlarında dereceye girebilen, mutlu ve şanslı öğrencilerin okuludur. Ders çalışan, ödev yapan, kitap okuyan, disiplinli, sorumluluk sahibi, başarılı öğrenciler yetiştirdiği için, velilerinin de mutlu ve huzurlu olduğu okuldur. Fırat İlhan'ın cesareti, titizliği, seçkin zevkleri, vizyonerliği, iletişim becerileri, eğitimi, bilgisi, görgüsü ve donanımıyla kurduğu, hayallerin çok ötesinde bir okul ve marka olan DELİ Bilim & Sanat Fırat İlhan Okulları'ndan mezun olarak, üniversite hayatına 1-0 önde başlayacak bir gencin velisi olmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Her şey için teşekkürler. Sağ olun, var olun.

Headshot
Ekin SayanVeli

Öğrencilerinin akademik başarısını yükseltme hedefinin yanı sıra, sosyal zekalarını ve ahlaki değerlerini de geliştirmeyi hedefleyen, öğrencisinin var olan zekasını en verimli seviyede kullanabileceği bir eğitim sistemi ve eğitim programları uygulayan çık yönlü ve mükemmel bir eğitim kurumu olduğunu düşünüyorum. Para endeksli olmayıp, başarı endeksli öğrenci seçimi yapılması bence okulun en önemli niteliğidir. Sosyoekonomik durumu yetersiz veya düşük olan, başarılı ve hedefli öğrencileri her türlü ve her seviyede finansal anlamda destekleyen bir kurumdur. Yüksek bir vizyona sahip Kurucusu Sayın M.Fırat İlhan ve vizyonlu, alanlarında çok başarılı akademik kadrosu ile sonuçlar düzeyinde olağan üstü performans gösteren, bir eğitim kurumu olarak hafızama kazınmıştır. Bir eğitimci olarak benim fikrim Ankara'nın değil, Türkiye'nin 1. sırasındaki önemli bir değerdir. TEŞEKKÜRLER SAYIN FIRAT İLHAN.

Headshot
Mehtap ÖzbaşVeli

Deli Bilim&Sanat için söylenecek çok şey var. Çocuklar için hep ileriye dönük, hedeflerin peşinden koşarken ilkelerinden ödün vermeyen, çok emek vererek birey olarak var olmalarını sağlayan, global, kalıpların dışında fark yaratan bütüncül bir eğitim ve öğrenim sistemi oluşturduğunu düşünüyorum.

Headshot
Bahar MaraşalıVeli

Eğitimi ve kadrosuyla geç tanışmama rağmen kendimi şanslı gördüğüm Deli Bilim&Sanat Okulu’nun bu zorlu pandemi sürecinde sergilediği performans, özverili çalışma ve emekleri ile öğrencilerimize katkılarından dolayı kutluyorum. Başta Fırat İlhan hocam olmak üzere katkıda bulunan tüm ekibine teşekkür ediyorum. Umarım eğitime gönül vermiş bu güzel kadroyla birçok öğrenci ve velinin yolları kesişir. Saygılarımla.

Headshot
Ayşe KayaVeli

Okuldan çok memnunuz. Eğitim sisteminiz çok güzel. Teşekkür eder, saygılar sunarım.

Headshot
Nuray PekinceVeli