Öğrenci Görüşleri

Öğrenci Görüşleri

 

       

Öğrenci Görüşleri

Bu okulun 4 senelik öğrencisi olarak söyleyebilirim ki DELİ BİLİM&SANAT size hayatınız boyunca kullanacağız sabır, hoşgörü, disiplin ve özeleştiri gibi değerleri kazandıran bir okuldur. Bu okulun öğrencisi olmaktan gurur duyuyorum.

Kuthan Cahit Aşık

Dört senemi geçirdiğim gerek öğretmenleri gerek sistemi gerek projeleriyle lise seviyesinde sadece Türkiye değil, tüm dünyanın en iyi okulları arasında yer alan okuldur. Özellikle kişiye yönelik özel ilgi ve TAT sistemi ile gayet kaliteli bir eğitim sağlamaktadır. Umarım ki DELİ ekolü sadece bu okul ile sınırlı kalmayıp dünya çapında bir markaya dönüşür.

Oral Gürsoy

Öğrenciyi akademik başarının yanında kültür ve ahlak açısından da üst seviye çıkaran, harika öğretmen kadrosuyla ve ortamıyla öğrenciye bir takımın içinde ve değerli olduğunu hissettiren bir kurum :))

Ece İbrahimhakkıoğlu

Bizleri kişisel gelişim seminerleri ile eğiten, bizlerin gözünü açan bir kurum. Hazırda sağlam bir sistemi ile birçok olanak sağladığından dolayı akademik olarak çok güçlü. Son sene geçmeme rağmen gerek arkadaşlarım gerek hocalarım sayesinde hiç adaptasyon sorunu yaşamadım. Tek pişmanlığım yolumun bura ile son sene kesişmesi.

Yiğit Çeviksoy

DELİ benim için lise hayatımın tümünü kapsıyor. Fırat hoca ile bu yolculuğa başladığımızda yeni liseye geçiyordum. Akademik gelişimin yanında ahlaki açıdan da bana çok katkı sağladı DELİ. Birlik olmanın, aile olmanın ne olduğunu öğrendim. Akademik açıdan da İngilizce olsun, Türkçe olsun sayesinde çok geliştim. İyi ki var DELİ ve her zaman da olacak benim için. Böyle bir okulun mezunu olmaktan gurur duyuyorum, her şey için de başta Fırat İlhan olmak üzere tüm DELİ ailesine teşekkür ediyorum :))

Özüm Eylül Şahin

Pandemi şartlarında bile asla kopmayıp, her ne olursa olsun bizim için bir yol bulunması ve bu şartlara rağmen eğitimin yanında spor ve sosyal aktivitelerinin de devam ettirilmesi bana göre bu okulun diğer okullardan farkını koymaya yeter de artar.

Sarp Dindar