Müzik Festivalleri

 Sanat-Festival Komitemizin ana yüklenicisi olduğu müzik festivallerimiz, diğer kulüplerimizin de katkılarıyla her geçen yıl daha da gelişip ulusal bir markaya dönüştü. Dört Mevsim DELİLİK parolasıyla yılın her mevsimine yaydığımız festivallerimiz, organizasyon ve müzisyen  kaliteleriyle adından çok söz ettiriyor. 2017’den beri her yıl aralık-ocak aylarında düzenlediğimiz DELİ KIŞ festivali, Türkiye’nin kışın açık havada düzenlenen tek festivalidir. 6000’den fazla misafirimiz etkinlik alanında yaktığımız ateşler etrafında, ikram ettiğimiz sucuk-ekmekleri yiyip filtre kahve, çay, çorbalarını içerek çılgınca eğleniyorlar. DELİ KIŞ Festivali’mizde Ankara dışından yüzlerce kişiyi misafir etmek de bizim için büyük gurur.

2021 yılında pandemi sonrası   DELİ BAHAR, DELİ YAZ, DELİ KIŞ festivallerimizle Ankara’mızın kültür hayatına yine can katmaya devam edeceğiz.

Ankaralıları 2005’den beri Elton John, Chick Corea, Al Di Meola, John McLaughlin gibi büyük müzisyenlerle buluşturan kurucumuz Fırat İlhan’ın yol gösterdiği öğrencilerimiz; tertemiz ve nezih bir ortamda, kavgasız-gürültüsüz, 7’den 70’e herkesin gönül rahatlığıyla katılabileceği festivallerin düzenlenebildiğini cümle aleme gösteriyorlar.