Sanat Festival Kulübü

 • 4 MEVSİM DELİLİKİlk Gençliğin Tadı Etkinlikle Çıkar

  Dünya Çapında Festivaller

  Ankara başta olmak üzere Türkiye kültür-sanat hayatını renklendirmek, kaliteli festivallerle Ankara’yı daha yaşanır kılmak için oluşturduğumuz bir DELİ markasıdır. DELİ FESTİVAL markamızla bugüne kadar Ankara’da pek çok konser düzenledik. Bunların en büyük ve akılda kalanları Elton John, Al Di Meola, Chick Corea, Athena, Erkin Koray, Fahir Atakoğlu, Sertap Erener, Burak Yeter konserleridir. 2017 yılında başlattığımız DELİ YAZ ve DELİ KIŞ Festivallerimiz büyük ilgi gördü. Özellikle DELİ KIŞ FESTİVALİ, her yıl 5000’den fazla kişinin katıldığı, biletlerin çok önceden tükendiği kült bir festival olma yolunda ilerliyor.


  Kaliteli Festivallerin Tek Adresi

  DELİ FESTİVAL olarak 2019 yılından itibaren her yıl eylül başında DELİ YAZ, aralık son haftasında DELİ KIŞ Festivallerini düzenleyeceğiz.
  DELİ FESTİVAL etkinliklerinin her aşamasında DELİ BİLİM&SANAT Fırat İlhan Okullarımızın öğrencilerini görevlendiriyoruz. Bu sayede onların hem organizasyon becerileri hem kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.
  DELİ FESTİVAL etkinliklerimiz en kaliteli, en eğlenceli, en güvenli, en temiz, 7’den 70’e herkesin katıldığı etkinliklerdir.


#