DELİ STORE

DELİ Store, DELİ BİLİM&SANATın logolu ürünleri ve Fırat İlhan Okullarının formalarını tasarlayan patentli bir DELİ markasıdır. Kıyafet, kupa, çanta, kırtasiye vb. pek çok ürün tasarlayan DELİ Store, Şubat 2021 tarihinde yeni koleksiyonunu sevenlerine sunacaktır. İlerleyen zamanlarda hem  kahve dükkanı olarak hizmet verecek hem DELİ’nin logolu ürünlerini satacak DELİ STORE mağazalarımızı açacağız.

DELİ KİTAP

DELİ Bilim & Sanat Fırat İlhan Okullarını kurarken incelediğimiz en iyi okulların yayın birimlerinin çok güçlü olduğunu gözlemledik. Güçlü yayın birimlerine sahip eğitim kurumlarındaki öğrencilerin akademik ve entelektüel gelişimlerinin daha iyi olduğu bir gerçektir. Öğrencilerin yayınevinde çalışmaları onların dili etkili kullanma becerileri, araştırmacı kişilikleri, yayın üretme cesaretleri ve okuma isteklerini olumlu etkilemektedir.

DELİ FESTİVAL

Fırat İlhan Okullarının şenliklerinden doğan DELİ Festival; organizasyon kalitesi, sanatçı-müzik çeşitliği, ortam nezihliği, nefis ikramlarıyla   Türkiye’nin tartışmasız en iyi festivalidir. DELİ Festival etkinliklerinin her aşamasını Fırat İlhan Okulları öğrenci ve mezunları düzenler. 2017 yılından beri aralık veya ocak aylarında düzenlediğimiz, 6000’den fazla kişinin katıldığı DELİ Kış Festivali şimdiden kült bir eğlence haline gelmiştir. Pandemi sonrası Ankara ve Türkiye’nin pek çok yerinde festivaller düzenleyecek, Türkiye’yi kaliteli, nezih DELİ Festivallerle buluşturmaya devam edeceğiz.

DELİ TEKNOLOJİ

DELİ TEKNOLOJİ başta eğitim olmak üzere tarım teknoloji ve yazılımlarında uzmanlaşan bir DELİ markasıdır. Kurulduğu 2018 yılından itibaren çok hızlı büyüyen DELİ TEKNOLOJİ;  öğrencinin eksiğini tespit edip ona göre konu anlatımı sunan ve soru çözdüren yapay zeka yazılımları, konuları oyunlaştırarak öğreten eğlenceli aplikasyonlarıyla bir dünya markası olma yolundadır. HAVELSAN, ODTÜ IEEE gibi önemli kuruluş ve topluluklarla iş birliği yaparak üniversite, lise, ortaokul öğrencileri için düzenlediğimiz Hackathon, robotik, kodlama ve oyun yarışmalarıyla adımızdan daha çok söz ettiriyoruz. 2020’de Max Planck Enstitüsü, TÜBİTAK, ODTÜ IEEE işbirliğiyle kodlama, robotik, oyun geliştirme alanlarında düzenleyeceğimiz pek çok  ulusal- uluslararası yarışma ve çalıştay projemizi pandemiden ötürü ertelemek zorunda kaldık. Pandemi sonrası projelerimizi var gücümüzle hayata geçireceğiz.